Obchodní podmínky


Objednávky

Objednat je možné on-line pomocí objednávkového formuláře,
e-mailem či osobně.

Korektury

Před tiskem je Vámi prováděna kontrola textu a grafického rozvržení. E-mailem obdržíte náhledy, které je nutné pečlivě zkontrolovat. Novoročenky nemohou být vytištěny bez výslovného souhlasu s tiskem. Za přehlédnuté chyby v textu neneseme odpovědnost.

Závaznost objednávky

Objednávka se stává závaznou po odsouhlasení k tisku. Změny v textu po odsouhlasení korektury (resp. dodatečné grafické úpravy) jsou možné jen v případě, že ještě nedošlo k tisku.

Dodací termíny

Korektury zasíláme do třech pracovních dní.
Tisk probíhá do deseti pracovních dní od odsouhlasení náhledů.
Doba potřebná k vytištění závisí na množství objednávek ve výrobě a na výrobní složitosti. Bude-li nutné vyrobit tiskovou formu, připočítávají se tři dny na výrobu formy.

Ceny

Všechny uváděné ceny jsou včetně DPH 21%. Jsme plátci DPH.
Dotisk textů je již zahrnut v ceně. V případě, že objednáte tisk lesklou barvou (např. zlatá, stříbrná ...) je nutné připočítat cenu za tiskovou formu. Příklad výpočtu ceny formy.


Platby

Platbu je možné provést buď při osobním odběru ve studiu v Praze, bankovním převodem anebo při převzetí zásilky od dopravce.
Poštovné:
Balík české pošty ... 130 Kč.
Při platbě předem pouze 90 Kč.


Reklamace

Případnou reklamaci vyřídíme přednostně. Nelze reklamovat chybu v textu, kterou jste si odsouhlasili v náhledu.

Ochrana osobních údajů

Žádné kontaktní informace zadané do objednávky nejsou poskytovány třetím stranám. (Pouze nezbytně nutné informace dopravci - České poště.)

TOPlist